Ünlülerin Hamilelik Halleri

Ünlülerin Hamilelik Halleri, ünlü yerli ve yabancı sanatçıların en doğal hamilelik hallerini sizin için derledik. Gebe olmalarına rağmen kamera karşısına geçmekten geri durmayan ünlülerin en doğal hamilelik görüntüleri

Ünlülerin gebelik halleri;

1- Ünlülerin Hamilelik Halleri listemizde ilk sıra dünyaca ünlü aktris Angelina Jolie, düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü yıldız hamileliği boyunca formundan hiç bir şey kaybetmemiş demek çok doğru olur.

Angelina jolie- hamilelik-hal

Angelina Jolie bugüne kadar 3 kez hamile kaldı ve 3 çocuk dünyaya getirdi. Angelina Jolie‘nin 3 öz, 3 evlatlık olmak üzere 6 çocuğu vardır.

Angelina-jolie2 hamilelik-hal

Ünlülerin Gebelik Halleri

2- Ünlülerin Gebelik Halleri listemizde olmazsa olmaz bir isim Fahriye Evcen’in hamilelik fotoğrafları ile deva ediyoruz. Türkiye’nin en ünlü hamileliğini yaşayan Fahriye Evcen sağlık bir doğum yapmıştır.

fahriye-evcen3 hamilelik-hal

Ünlülerin Hamilelik Halleri

Fahriye Evcen sağlıklı bir doğum yapmış ve Karan isimli bir erkek bebek dünyaya getirmiştir.

fahriye-evcen2 hamilelik-hal

3- Kim Kardashian‘ın hamilelik sürecini Bilmeyen yoktur. Hayatını şeffaf bir şekilde yaşayan ünlü yıldız, gelirinin en büyük kısmını zaten bu yolla kazanıyor. Kim Kardashian hamilelik sürecini de kazanca dönüştürmüştü.

kim-kardashian hamilelik-hal

4- listemize yerli bir yıldızımızla devam ediyoruz. Bergüzal Korel, hamilelik süresince güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen ünlülerimizden biriydi.

Bergüzar-korel2 hamilelik-hal

Bergüzal Korel, 2 defa annelik sevinci yaşayarak, Halit Ergenç’ten 2 çocuk dünyaya getirmiştir.

Bergüzar-korel hamilelik-hal

5- Ünlülerin Hamilelik Hali; Gülşen’in hamilelik süreci sahnelerde geçti desek abartmış olmayız, güzel şarkıcı hamilelik süresince bir çok defa sahneye çıkmıştır.

gulsen2 hamilelik-hal

Gülşen, Azur Benan Çolakoğlu isminde bir çocuk dünyaya getirmiştir.

gulsen-unlulerin-hamilelik-halleri

6- Çağla Şikel, ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncu ve sunucu da hamilelik yaşamış ünlülerimizdendir.

cagla-sikel
orak-Çağlaünlülerin hamilelik hali

7- Ünlülerin Hamilelik Hali; Esra Erol, gündüz kuşağı kadın programlarının vazgeçilmez ismi, güzel sunucu sağlı bir hamilelik geçirerek, annelik sevinci yaşamıştır.

esra-erol ünlülerin hamilelik hali

8- dünyaca ünlü top model Adriana Lima da annelik sevinci yaşamış, hamilelik süreci neredeyse tüm dünyada konuşulmuştu, gebeliği sırasında dünyaca ünlü model fiziğinden ve güzelliğinden hiç bir şey kaybetmedi.

adriana-lima ünlülerin hamilelik hali

9- Ünlülerin Gebelik Halleri; Türk pop müziğin başarılı isimlerinden olan Bengü de annelik sevinci yaşamış, hamilelik sürecini tamamlayan ünlülerimizdendir.

bengü ünlülerin hamilelik hali

10- Listemizin son sırasında, dünyanın en ünlü isimlerinden biri olan Kolombiyalı şarkıcı, Shakira bulunuyor.

shakira- ünlülerin hamilelik hali

Ünlü yıldız Shakira annelik sevinci yaşamış, gebelik sürecince Barcelona’lı ünlü futbolcu eşi Gerard Pique ile birlikte bol bol hamilelik pozları vermiştir.

shakira-unlulerin-hamilelik-halleri
Yorum yapın