Silverdin Krem Fiyatı Ne Kadar?

Silverdin krem özellikle vücudun herhangi bir yerinde oluşan yaralanma, yanık durumlarında insanların aklına ilk gelen kremdir. Silverdin kremi yaralanma yanıklara kullanmadan önce prospektüs iyice okumak gerekir. Hamile, emziren annelerde ve çocuklarda kullanımı farklılık göstermektedir. Hamileler de kullanımı son üç ay yasaklanmış ve eğer bilmeden kullanılmışsa doktora yada eczaneye derhal başvurmak gerekir. Emziren annelerde ise silverdin krem süte geçme ihtimalinden dolayı kullanımı tavsiye edilmez. Çocuklarda kullanımı ise her yaşa göre kullanımı değişmektedir.

Silverdin Krem Nedir? Ne İşe Yarar? içeriğimize göz atarak Silverdin Krem kullanımı, ne işe yarar, yan etkileri, kullanım ve dönemleri ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Silverdin krem kullanımı vücudun neresindeyse yara ve yanık ilk önce o bölge temizlenmelidir. Daha sonra krem yeterli miktarda alınır ve güzelce sürülür. Yanık ve yaralanma olan bölgeye sürdüğümüz silverdin kremin üzerini temiz bir bez yada gazlı bezle sarıyoruz.

Silverdin krem reçetesiz alınır mı sorusu birçok insanın aklında olan ve cevabını merak ettiği sorudur. Peki silverdin krem reçetesiz alınır mı alınmaz mı? Silverdin krem reçetesiz alınır mı sorusunun cevabı evet ve alınır eczanelerden temin edebilirsiniz.

Silverdin Krem Güncel Fiyatı 2023

Silverdin krem reçetesiz alınabilir. Reçeteli ve reçetesiz satılan silverdin krem arasında fiyat farkı illaki bulunur. Silverdin krem fiyatı reçeteli yada reçetesiz alıma göre değişir. Çok acil durumlarda eczaneden direk gittiğimizde silverdin krem fiyatı 20 Lira civarındadır. Eğer doktorun yazdığı reçete ile alınacaksa devlet karşılar ve para ödemezsiniz.

silverdin krem fiyati ne kadar
Silverdin krem fiyati ne kadar

Silverdin krem ne kadar etkili bir krem ki doktorların yanık ve yaralanmalarda akıllarına ilk gelen ve reçeteye yazdıkları kremdir. Silverdin krem ne kadar kullanmalı ve günde en fazla kaç kere yanık ve yara olan yere sürülmelidir? Silverdin krem etkili bir krem olduğu için uzun süre kullanımı pek tavsiye edilmez. Günde yara ve yanık olan yer temizlendikten sonra 3 kere sürülebilir. Silverdin krem ne kadar etkili bir krem olduğunu kullandıkça anlaşılır. Silverdin kremi düzenli ve doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanmak önemlidir.

Silverdin Krem 2023 güncel fiyatlarına göz atmak için buraya tıklayın.

 

Yorum yapın