Leslie Göbek Basen Eritme

Leslie göbek eritme Türkçe dil desteği ile yayınlanmaya başlamasının ardından, Türkiye’de göbek ve basen bölgesindeki fazla kilolardan şikayet eden birçok insan etkili sonuçlar aldıklarını dile getirmişlerdir. Amerikalı bir spor eğitmeni olan Leslie, grup egzersizleri ve alternatif diyet önerileri ile kısa sürede dünya genelinde en çok takipçiye sahip spor koçlarından biri olmayı başarmıştır. Etkili sonuçlar veren egzersiz yöntemleri ve  beslenme programları ile Türkiye’de de geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir.

Leslie Sansone, 1980 yılından itibaren ABD’den başlayarak ünü kısa sürede tüm dünyaya yayılan spor eğitmenlerinden biri olmayı başarmıştır. Sayısız kitapları, DVD ve TV programları ile dikkat çeken Sansone, Leslie göbek basen eritme egzersizlerinin ağır antrenmanlardan ziyade herkesin yapabileceği basit yöntemler ile daha verimli hale getirmesi ile tanınmıştır. Dünya genelinde sayısız takipçisi olan Leslie, alternatif spor ve beslenme önerileri ile zayıflamak isteyenler için önemli bir figür olmayı başarmıştır.

Leslie Göbek Basen Eritme Egzersizleri Nasıl Yapılır?

Leslie göbek eritme YouTube videoları son yıllarda popülerlik kazanmaya başladı. Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından takip edilen spor ve diyet programları kapsamında, göbek ve basen bölgesini eritmek için tavsiye ettiği egzersizleri büyük ilgi görmüştür. Söz konusu egzersizleri herkes için uygun ve uygulanabilir hale getirmesi ile tanınan Leslie, göbek ve basen bölgesi için düşük tempolu çeşitli egzersizler önermektedir.

Zorluk derecesine ve uzunluğuna göre egzersiz programlarını hazırlayan Leslie, YouTube üzerinde tüm derslerini aktif olarak takipçileri ile paylaşmıştır. ‘’Walk at Home by Leslie Sansone’’ Youtube kanalı üzerinden yayınlanan videolar ile göbek ve basen bölgesi için en etkili egzersiz yöntemlerini görebilir ve Leslie’nin videolu yönlendirmesi ile kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. 15 – 30 dakika arasında değişen egzersiz videolarını düzenli olarak izler ve uygularsanız ciddi oranda verim elde etmeniz de mümkündür.

Leslie Sansone
Leslie Sansone

Leslie Diyeti ve Egzersizleri Nelerdir?

10 günde göbek eriten diyet ile etkili sonuçlar almak isteyenler Leslie’nin sadece egzersiz programlarına değil aynı zamanda diyet programlarına da başvurmaya başlamıştır. Sayısız kitap yayımlayan Leslie, beslenme önerileriyle de tavsiye ettiği egzersizlerin daha etkili sonuçlar vermesini sağlıyor. Özellikle egzersizler sırasında tempo arttıkça vücudun kaybedeceği su miktarının daima korunması gerektiği tavsiye edilmektedir. Diyet programlarının temelinde bol su tüketimi ilk sırada yer alıyor.

Öte yandan bir diyet programında mutlaka dikkat edilmesi gereken unsurları da sıralamıştır. Özellikle kararlı bir şekilde video dersleri takip ederek uygun bir diyet uygulayacak kişiler için:

  • Yağ
  • Karbonhidrat
  • Şeker

Leslie diyet programı kapsamında yukarıda saydığımız maddeleri mutlaka uzak tutulması gereken unsurlar olarak belirlenmiştir. Leslie göbek basen eritme egzersizlerinin yanı sıra vücudun birçok farklı bölümünün daha sıkı görünmesi ve fazla kilolardan arındırılması için özel egzersiz programları ve diyet tavsiyeleri de bulunmaktadır.

Leslie 3 Mil Basen ve Göbek Eritme Egzersizleri

Leslie 3 mil göbek eritme programı ile evinizin salonunda her gün basit egzersizler uygulayarak fazla kilolardan ve yağlardan kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Son derece etkili bir göbek eritme yöntemi olarak değerlendirilen bu egzersizler basit bir yerin tempolu yürüyüş ile başlamaktadır. Ardından sağ ve sola basit küçük adımlar ile devam eder.

Ortalama olarak 45 dakika boyunca süren egzersiz kapsamında tempo yavaştan hızlıya doğru artırılmaktadır. Leslie göbek basen eritme egzersizi kapsamında yaklaşık 3 mil yani 4,8 km kadar yürüyüş yapmış kadar fayda sağlarsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: SLİME HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY!

 

 

 

Göbek eritmek en hızlı nasıl?

Vücudunda yağ oranı yüksek olan kişilerde göbek sorunu bulunmaktadır. Göbek eritmek için egzersiz yapmanız gerekmektedir. En iyi göbek eritme yönteminin başında ise yürümek ve koşmak gibi egzersizler gelmektedir.

Yorum yapın