Kaç Haftalık Hamileyim?

Kaç Haftalık Hamileyim? Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım? Kaç Haftalık gebeyim? hamilelikte kaçıncı haftayım? tüm bu sorularınıza bu yazımızdan cevap bulabilir, hamileliğinizin kaçıncı haftasında olduğunuzu hesaplayabilirsiniz.

Kaç Haftalık gebeyim? Hamilelik Hesaplama

Kaç Haftalık Hamileyim? hamile kalan her kadının en merak ettiği cevaplardan biridir kaç haftalık hamile olduğu. bu sayfadan kaç haftalık hamile olduğunuu hesaplayabilir, çocuğunuzun muhtemel doğum tarihini ve dolayısıyla burcunu öğrenebilirsiniz.

Kaç haftalık hamile olduğunuzu hemen hesaplamak için aşağıdaki hamilelik hesaplama aracını kullanabilir, kaç haftalık hamile olduğunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Kaç haftalık gebeyim? sorusuna yanıt bulmak için aşağıdaki sayfadan kaç haftalık hamile olduğunuzu hesaplayabilirsiniz.

Hamilelik Hesaplama Sayfası

Üstteki linkten gebeliğinizin kaçıncı gününde olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca doğacak bebeğinizin muhtemel doğum tarihini de öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, gebelik hesaplama formuna son adet tarihini girmenizdir. Otomatik hesaplama formu kaç haftalık hamile olduğunuzu, kaç günlük hamile olduğunuzu size çıkaracaktır.

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin ilk haftasından son haftasına kadar hamileliğinizin tüm süreçlerini bu yazımızda okuyabilirsiniz. Gebeliğinizi ilk gününden itibaren takip edebilir, bebeğinizin gün gün, hafta hafta nasıl büyüdüğünü, bebeğinizin haftalık gelişimini inceleyebilirsiniz.

instagram hesabımızı takip ederek, sitemizdeki son yazılardan haberdar olabilir, gebeliğinizle ilgili öğrenmeniz gereken tüm bilgileri güncel olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Gebeliko.com hizmetlerinden ve yazılarından tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca hiç bir yazımızı kaçırmamak için twitter ve facebook hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapın