En İyi Bebek Güneş Kremi Nasıl Olmalı?

En iyi bebek güneş kremi nasıl olmalı, bebek için en iyi güneş kremi hangisi gibi sorular yaz aylarında annelerin en çok araştırdığı konuların başında geliyor. Bebeğiniz için doğru bebek güneş koruyucusunu seçmeniz önemlidir. Mineral bazlı formüller bebeğinizin hassas cildi için en iyi seçimdir. Çocuğunuzun cildine karşı nazik olan ve yine de güçlü koruma sağlayan çinko oksit adı verilen bir mineral içerirler. Kozmetik ve tüketici ürünleri için güvenlik standartlarını belirleyen bir grup olan Çevresel Çalışma Grubu tarafından derecelendirilen bir güneş kremini tercih etmeniz bebeğiniz için faydalı olacaktır. Aşağıda, satın alabileceğiniz en iyi bebek güneş kremlerinden iki tanesini analiz ettik.

CeraVe: Bu güneş koruyucu, bebeğinizin hassas cildinde güvenli ve etkili olan çinko oksitten yapılmıştır. Bu formül koku ve silikon içermez. Aynı zamanda nergis ve papatya gibi doğal maddeler içerir. Ayrıca 80 dakika su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Çoğunlukla, doğrudan çocuğunuzun cildine uygulayabilirsiniz. Şişe de toksik değildir ve plastik içermez.

Aveeno Baby: Bu mineral bazlı güneş kremi yağsız, güzel kokulu ve TSA dostudur. Hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korur ve suya dayanıklıdır. Seyahat için harika bir seçenektir çünkü TSA dostudur ve yarım onsluk bir tüpün taşınması kolaydır. Ayrıca ter ve suya karşı iyi koruma sağlar. Geleneksel güneş kremindeki kimyasallar hakkında endişeleniyorsanız endişelenmeyin. Bunlar küçük çocuğunuzun cildi için en güvenli seçeneklerdir.

Güneş kremi, açık hava etkinlikleri için olmazsa olmazdır. Bebek güneş kremini alışveriş listenize eklediğinizden emin olun. Güzellik endüstrisi hassas ciltler için bir mayın tarlası olabilir, bu nedenle mümkün olan en iyi bebek güneş koruyucusunu seçmeniz bebeğiniz için çok önemli. Bebek güneş kremi seçerken, yapışkan güneş kremi veya krem ​​formül arasında seçim yapabilirsiniz. Bütçenize, çocuğunuzun yaşam tarzına ve ne kadar harcamak istediğinize göre bir bebek güneş kremi seçmek sizin için en sağlıklı ve en ideal tercih olacaktır.

Yorum yapın