Biogaia Damla Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Biogaia probiyotik çeşitli klinik deneylerde etkisini kanıtlamış, çocuklar için hem etkili hem de güvenilir bir besin takviyesidir. Biogaia probiyotik içerisinde yararlı bakteriler bulunur. Bu nedenle yenidoğan çocukların gaz sancıları için kullanılır. Bebeklerin ilk aylarında yaşamış oldukları söz konusu sancıya Kolik ismi verilmektedir. Kolik sancısı çeken bebekler ağlayacak derecede acı çekerler. Yapılan bilimsel çalışmalar göstermiştir ki Biogaia probiyotik kullanan bebeklerin yararlı bakteriler sayesinde acıları ve ağlamaları azalmıştır.

Biogaia Probiyotik İçeriği

Tüm BioGaia ürünleri yumurta, yer fıstığı, fındık, kabuklu deniz ürünleri, balık ve soya gibi genel alerjenlerden arındırılmıştır.

Biogaia probiyotik içeriği; Ayçiçeği yağı, orta zincirli trigliserit yağı ve Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Lactobacillus reuteri)

Biogaia probiyotiği orjinal bir probiyotiktir. Klinik çalışmalar sonucu etkisi kanıtlanmıştır.

Biogaia Damla Ne işe Yarar?
*Hamilelik döneminde oluşan kabızlığı önler.
*Kabızlık tedavisinde etkilidir.
*İshale iyi gelir.
*Çocukların mide ağrılarında faydalıdır.
*Kolik bebeklerin gaz sancısını giderir.
*Yeni doğan bebeklerin bakteri florasının oluşmasına etki eder

Biogaia Damla Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Biogaia probiyotik etkisini ne zaman gösterir
Biogaia probiyotik etkisini ne zaman gösterir?


Bilimsel çalışmaların verilerine göre Biogaia alan bebeklerin ağlamaları ilk hafta yarıya düşüyor, sonraki hafta 3 saaten 1 saate düşüyor, üçüncü haftada ise yaklaşık yarım saate düşmüş oluyor.

Yorum yapın